Menüyü Kapat
(0) Sepet
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Vileda

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Vileda Cam Bezi

  €11,14
  Tüm cam yüzeyler için, İz bırakmaz, Kolay temizlik, Vileda üstün kalite garantisi, 34 x 39 cm Sadece suyla lekesiz pırıl pırıl camlar! Vileda Cam Bezi geliştirilmiş minik gözeneklerle kaplanmıştır. Bu özel kaplama sayesinde bezin kurulama gücü %35 artırılmıştır. Cam yüzeyler silinirken Vileda Cam Bezi yüzeye tamamen yapışarak tüm suyu ve kiri içine çeker. Deterjana gerek duymadan üstün performans sağlar.

  Vileda Sünger Bez 3 Adet

  €19,74
  Çok emici, Çok dayanıklı, Çok amaçlı, 3 al 2 öde, Extra hygiene, 3'lü paket, 18 x 20 cm Kendi ağırlığının 10 katı kadar sıvı emer. Vileda Sünger Bez emiciliği garantileyen doğal maddeler olan selüloz ve pamuktan üretilmiştir. Eşsiz Vileda Ekstra Hijyen özelliği bezde oluşabilecek kötü kokuların önüne geçer. Uzun süre yepyeni Pamuk ve selülozdan oluşan doku Kolay temizlik Emici doku sayesinde çabuk ve kolay temizlik Üstün dayanıklılık En yüksek ısılara karşı üstün dayanıklılık

  Vileda Klasik Yeşil Sünger 2 Adet

  €3,83
  Tüm yüzeylerde üstün temizlik Dayanıklı doku, üstün temizleme ve emiş gücü ile yapışmış, zor kir ve lekeleri kolayca temizler. Özel formu sayesinde kavranması kolaydır. Vileda sünger ailesi: Siyah: Mangal, ızgara, fırın tepsisi v.b. Yeşil: Tencere, tava, tepsi v.b. Mavi: Tüm hassas yüzeyler Beyaz: Lavabo, küvet, fayans v.b.

  Vileda Sap Kırmızı Yedek

  €17,16

  Vileda Temizlik Bezi 3 Adet

  €4,26

  Vileda Seramik Sünger 2 li

  €5,98

  Vileda Çizmez Sünger 2 Li

  €9,85

  Vileda Sensitive Eldiven [L]

  €12,00

  Vileda Standard Temizlik Eldiveni S-Küçük

  €8,56
  Özel pamuklu iç kaplamasıyla bulaşık işlerinde ideal Dayanıklı doku S Küçük FHP Eviçi Kullanım Araçları San. ve Tic. A.Ş. için Ansell (Thailand) Ltd. 74 Soi Chalongkrung 31, Khwang Lamplatiew, Khet Lat Krabang, Lat Krabang 10520 Thailand tarafından üretilmiştir.

  Vileda Standard Temizlik Eldiveni M Orta

  €8,56
  M Orta, 1 çift, Pamuklu iç yüzey, Dayanıklı doku, %100 lateks Özel pamuklu iç kaplamasıyla bulaşık işlerinde ideal. Eldiven numaranızı öğrenmek için elinizi şekildeki gibi yerleştiriniz.

  Vileda

  Filter by:

  Clear All
  Min: €3,00 Max: €69,00
  3 69