Menüyü Kapat
(0) Sepet
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Namet

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Namet Jambon 150 Gr

  €14,58
  Namet doyulmaz lezzet Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak üretilmiştir. Marka Pazarlama Ürünlerimiz İslami usullere göre veteriner hekim kontrolünde kesilmiş etlerden üretilmiştir. Hiçbir ürünümüzde domuz eti ve domuzdan elde edilmiş katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kayarlar Grup. Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır.

  Namet Fıstıklı Macar Salam 150 Gr

  €11,14
  Doyulmaz lezzet, Emülsifiye et ürünüdür Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği'ne uygun olarak üretilmiştir. Marka Pazarlama Ürünlerimiz İslami usullere göre veteriner hekim kontrolünde kesilmiş etlerden üretilmiştir. Hiçbir ürünümüzde domuz eti ve domuzdan elde edilmiş katkı maddesi kullanılmamaktadır. Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır.

  Namet Dana Macar Salam 150 Gr

  €11,14

  Namet Hindi Jambon 130 Gr

  €8,56
  Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun üretilmiştir. Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır. Marka Pazarlama Namet doyulmaz lezzet. Ürünlerimizin İslami usullere göre veteriner hekim kontrolünde kesilmiş etlerden üretilmiştir. Hiçbir ürünümüzde domuz eti ve domuzdan elde edilmiş katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kayarlar grup.

  Namet Kavurma 50 Gr

  €12,00

  Namet Hindi Füme 60 Gr

  €3,05

  Namet Döner 200 Gr

  €13,72

  Namet Piliç Füme 150 Gr

  €6,66

  Namet

  Filter by:

  Clear All
  Min: €2,00 Max: €32,00
  2 32