Menüyü Kapat
(0) Sepet
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Lipton

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Lipton Ice Tea Limon Aromalı İçecek 6 x 330 ml

  €16,30
  Koruyucu ve renklendirici içermez, Kafein içerir Alkolsüz İçecekler Tebliği'ne uygundur.

  Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı İçecek 6 x 330 ml

  €16,30
  Koruyucu ve renklendirici içermez, Kafein içerir Alkolsüz İçecekler Tebliği'ne uygundur.

  Lipton Ice Tea Light Şeftali Aromalı 6 x 330 ml

  €16,30
  Koruyucu ve renklendirici içermez, Alkolsüz gazsız içecek Alkolsüz İçecekler Tebliği'ne uygundur. Marka Pazarlama Lipton Ice Tea olarak 100 yılı aşkın süredir çay yapraklarını özenle seçiyor, size ulaşana kadar saklanması için çalışıyoruz. Tatlandırıcı ve kafein içerir (0,09 g/L).

  Lipton Ice Tea Mango Aromalı İçecek 6 x 330 ml

  €16,30
  Koruyucu ve Renklendirici İçermez, Kafein içerir (0,09 g/l.), Gazsız içecek, Alkolsüz Alkolsüz İçecekler Tebliği'ne uygundur. İleri Tanım www.facebook.com/LiptoniceTea

  Lipton Ice Tea 1.5 Lt Mango

  €5,59

  Lipton Berrak Yeşil Yaseminli Yeşil Çay Süzen Poşet Çay 20 x 1,5 gr

  €6,84
  Tazeliği koruyan zarf, Yumuşak içimli yeni lezzet Yenilen yumuşak içimli lezzetiyle Lipton Berrak Yeşil serisinden vazgeçemeyeceksiniz. Yeşil çay yaprakları doğal olarak flavonoid içerir. Marka Pazarlama Yeni Lipton Berrak Yeşil'in diğer tatlarını denediniz mi? Marka sahibi ile yapılan anlaşma uyarınca tüm Lipton telif hakları saklıdır. Lipton bir Unilever markasıdır. İthal çaylar ile Türkiye'de üretilmiştir. ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerimizde Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak üretilmiştir. Bu belgeler kaliteye, gıda güvenliğine, çevremize ve çalışanlarımıza önem verdiğimiz göstermektedir. İşletme Kayıt No: TR-34-K-015306 Ambalajlayıcı: Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No: 13, 34768 Ümraniye İstanbul Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.lipton.com.tr %100 oranında Yağmur ormanları Birliği (Rainforest Alliance) sertifikatlı sürdürülebilir çay içerir. Yağmur Ormanları Birliği (Rainforest Alliance) damgası sürdürülebilir tarımın uluslararası alanda kabul gören simgesidir. Bu damga, Lipton'un çevreye duyarlı, sosyal adaleti koruyan ve çiftçilere ekonomik fayda sağlayan sertifikalı ve sürdürülebilir tarlalarda çay ürettiği anlamına gelmektedir.

  Lipton Filiz Çay 1000 gr

  €41,24

  Lipton Rize Çayı 1 Kg

  €37,41

  Lipton Siyah İnci Demlik Süzen Poşet Siyah Çay 48 x 3,2 gr

  €20,60
  Her bardakta yoğun çay keyfi. Berrak ateş kırmızısı bir dem rengi ve yoğun çay lezzeti için harmanlandı. Sevdiğinize demleme çay lezzeti için. - Kaliteli çay yaprakları özenle toplanır. - Kurutulan doğal çay yaprakları, demini en iyi verecek şekilde kesilir. - Bu çaylar, yoğun Siyah İnci lezzeti için Lipton uzmanlığıyla harmanlanır. - Lipton Siyah İnci’nin yoğun çay lezzetinin ve ateş kırmızısı deminin tadını çıkarın. Marka Pazarlama Lipton bir Unilever markasıdır. Unilever'in çevreyi koruma ve doğal tarım metotlarının kullanımını teşvik etmek amacıyla yaptığı uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için www.lipton.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Marka sahibi ile yapılan anlaşma uyarınca tüm Lipton telif hakları saklıdır. Lipton Siyah İnci Siyah Çay ISO 9001, FSSC 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerimizde Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak üretilmiştir. Bu belgeler kaliteye, gıda güvenliğine, çevremize ve çalışanlarımıza önem verdiğimizi göstermektedir. Türk ve ithal çaylar ile Türkiye’de üretilmiştir.

  Lipton Siyah İnci Demlik Süzen Poşet Siyah Çay 100 x 3,2 gr

  €36,94
  Her bardakta yoğun çay lezzeti. Berrak ateş kırmızısı bir dem rengi ve yoğun çay lezzeti için özenle harmanlandı. Sevdiğinize demleme çay lezzeti için. Türk ve ithal çaylar ile Türkiye’de üretilmiştir. - Kaliteli çay yaprakları özenle toplanır. - Kurutulan doğal çay yaprakları, demini en iyi verecek şekilde kesilir. - Bu çaylar, yoğun Siyah İnci lezzeti için Lipton uzmanlığıyla harmanlanır. - Lipton Siyah İnci’nin yoğun çay lezzetinin ve ateş kırmızısı deminin tadını çıkarın. Marka Pazarlama Unilever'in çevreyi koruma ve doğal tarım metotlarının kullanımını teşvik etmek amacıyla yaptığı uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için www.lipton.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Marka sahibi ile yapılan anlaşma uyarınca tüm Lipton telif hakları saklıdır. Lipton Siyah İnci Siyah Çay ISO 9001, FSSC 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerimizde Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak üretilmiştir. Bu belgeler kaliteye, gıda güvenliğine, çevremize ve çalışanlarımıza önem verdiğimizi göstermektedir. Türk ve ithal çaylar ile Türkiye'de üretilmiştir.

  Lipton Earl Grey Tea Bergamot Aromalı Süzen Poşet Siyah Çay 25 x 2 gr

  €13,33
  Bütün iyiliğiyle çay, Doğal çay Lipton Earl Grey Bardak Poşetleri'nin vazgeçilmez lezzeti, siyah çay yapraklarıyla nefis bergamot aromasının harmanından elde edilir. 1803 yılında İngiliz soylusu Earl Grey Çin’de, siyah çay yapraklarıyla bergamot aromasının harmanından elde edilen çok lezzetli bir çayla tanışır ve bu lezzeti tüm dünyaya tanıtmaya karar verir. O yıllardan itibaren Earl Grey Çayı nefis lezzeti ve kokusuyla çayseverlerin önde gelen tercihlerinden birisi olur. İyiliği Yudumla Çay yaprakları doğal olarak teanin ve flavonoidler içerir. Çay Keyfi Günün her anında rengiyle, kokusuyla, lezzetiyle çayseverlerin vazgeçemediği bir keyif. Bunları Biliyor musunuz? -Türk Gıda Kodeksi gereğince siyah çay ürünü renklendirici ve boyar madde içermez. -Poşet çayın suya demini ve doğal rengini daha yoğun ve hızlı bir şekilde verebilmesi için en kaliteli çay yaprakları seçilerek ufak parçalar haline getirilir. -Süzen poşetlerimizde doğal ağaç lifleri kullanılmıştır. Marka Pazarlama 120 yılı Aşkın Uzmanlık Lipton 120 yılı aşkın uzmanlığıyla çay yapraklarını dikkatle topluyor, harmanlıyor ve çayseverlerin beğenisine sunuyor. Unilever'in çevreyi koruma ve doğal tarım metotlarının kullanımını teşvik etmek amacıyla yaptığı uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için www.lipton.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Marka sahibi ile yapılan anlaşma uyarınca tüm Lipton telif hakları saklıdır. ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerimizde Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak üretilmiştir. Bu belgeler kaliteye, gıda güvenliğine, çevremize ve çalışanlarımıza önem verdiğimizi göstermektedir. İşletme Kayıt No: TR-34-K-015306 Türk ve ithal çaylar ile Türkiye'de üretilmiştir. Lipton bir Unilever markasıdır.

  LİPTON LYL ECO ÇAY 320GR

  €34,36

  Lipton

  Filter by:

  Clear All
  Min: €3,00 Max: €42,00
  3 42