Arama
Adreslerim
Euro
Türkçe
Tüm Kategoriler
  MENÜ Menüyü Kapat

  Gizlilik Sözleşmesi

  Gizlilik Sözleşmesi

  GİZLİLİK POLİTİKASI  

   

  Serra market sitesinin gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir. Serra market’yı ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.  

  Serra market müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Serra market sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması gibi durumlarda kullanılmaktadır.  

  Sitemizde yer alan her türlü bilgi ve içeriğin düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Serra market’ya aittir. 

  Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Yasal yükümlülüklerimiz nedeniyle mahkemeler ve diğer kamu kararları ile kişisel veriler paylaşılmamaktadır. Ayrıca, taahhüt ettiğimiz hizmetleri sağlayabilmek ve verilen hizmetleri kalite kontrolünü yapabilecek için anlaşmalı üçüncü kişilere ve bayilerimize kişisel veri aktarımı yapılmaktadır.  

  Üçüncü kişilere veri aktarımı sırasında hak ihlallerini önlemek için gerekli teknik ve hukuki önlemler alınmaktadır. Bununla birlikte, kişisel verileri alan üçüncü kişinin veri koruma politikalarından olayı ve üçüncü kişilerin sorumluluğundaki risk alanında meydana gelen ihlallerden Morqet Bilişim Teknolojileri AŞ. sorumlu değildir.  

  Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.