Arama
Adreslerim
Euro
Türkçe
Tüm Kategoriler
  MENÜ Menüyü Kapat

  Duracell

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına
  Duracell AA LR6/MN 1500 Kalem Pil 2 Adet resmi

  Duracell AA LR6/MN 1500 Kalem Pil 2 Adet

  1,5 V Alkalin, AA Kalem Pil Duracell, sıradan çinko karbon pillere göre çok daha uzun ömürlüdür.* Tasarruf edin.** 10 Yıllık Güç Koruma*** *Bağımsız enstitü raporuna göre alkalin piller ve çinko karbon piller birbiri yerine kullanılabilir niteliktedir. **Daha yüksek güç kullanan cihazlarda sıradan çinko karbon pillere göre tasarruf etmiş olursunuz. ***Depolama 10 yıla kadar garantili.
  €10,28
  Duracell Kalem 4' Lü Pil resmi
  Duracell Basic 2'Li İnce Pil resmi
  Duracell İnce 4'Lü Pil resmi
  Duracell C 2'Li Pil resmi
  Duracell 9V Tekli Pil resmi
  DURACELL Lityum 3 Volt 2'li Pil resmi

  DURACELL Lityum 3 Volt 2'li Pil

  Uzun ömürlü Duracell Pil Düğme 2 Li Lm Dp20322, tıbbi, güvenlik ve diğer elektronik cihazlarda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Duralock teknolojisine sahip olması, depolama sırasında pilleri 10 yıla kadar dolu tutmayı mümkün kılar. Bu sayede kısa sürede enerjinin bitmesi ve sürekli değiştirmek zorunda kalınan bir durumla da karşılaşılmaz. Acil ya da seri bir şekilde kullanılması gereken cihazlarda pil değiştirme kaygısı da olmaz.

  Çevreye Duyarlı Üretim
  Duracell pil düğmelerinin lityum özellikte olması çocukların pil yutma tehlikesinin önüne geçmeyi amaçlar. 2'li paket halinde satışa sunulan ürünün kabı çocukların oynamasıyla açılmaz, sadece makas yardımıyla paketinden çıkarılabilir. Çevreyi koruyan marka; %100 toksik olmayan mürekkepler, %40 geri dönüştürülmüş çelik, %30 geri dönüştürülmüş plastik ve %55 geri dönüştürülmüş malzeme ile dikkat çeker. Kaliteli üretime sahip piller, kullanılan cihaz ile uyumludur. Cihazın özelliklerini korur ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

  Teknik Özellikler:
  Lityum Düğme - Duralock Teknolojisi - 3V Pil - Tek Kullanımlık - Geri dönüşüm desteği
  €12,86
  Duracell Şarj Edilebilir 1300mAh 2'li Kalem Pil resmi

  Duracell Şarj Edilebilir 1300mAh 2'li Kalem Pil

  Duracell AA Şarj Edilebilir Rechargable 1300 mAh 2'li Paket
  €34,36
  Duracell Şarj Edilebilir 750mAh 2'li İnce Pil resmi